Cały proces odbywa się w następujący sposób:
W dogodnym dla Państwa terminie nasi wykwalifikowani pracownicy własnym transportem i we własnych zaplombowanych opakowaniach (pojemniki lub specjalne, wzmocnione podwójnym dnem worki wykonane w/g normy bankowej) odbierają dokumenty przeznaczone do zniszczenia. Opakowania są plombowane wytrzymałymi jednorazowymi plombami z tworzywa posiadającymi indywidualnym numer. Cały ten proces odbywa się w obecności Państwa pracownika.
Pojemniki
Pojemniki
Worek
Worek
Plomba
Plomba
Zaplombowany worek
Zaplombowany worek
Tak zabezpieczone dokumenty transportowane są do specjalnego pomieszczenia na teren niszczarni z całodobową ochroną i monitoringiem. Całość jest niezwłocznie niszczona na kombinacji niszczarki HSM FA500 z prasą HSM KP88 zainstalowanej w Warszawie lub HSM FA400 z prasą KP40V zainstalowaną w Poznaniu. Dzięki takim rozwiązaniom zapewniamy najwyższy stopień zniszczenia dokumentów dostępny dla urządzeń przemysłowych (gwarantujemy DIN 4). Umożliwiamy nadzorowanie całego procesu przez pracownika Państwa instytucji (od załadunku poprzez rozładunek i niszczenie dokumentacji).
Niszczarka
Niszczarka
Noże
Noże
Proces niszczenia rejestrowany jest za pośrednictwem kamer dzięki czemu mogą Państwo zweryfikować nienaruszalność i kompletność transportu.

Na każdym etapie niszczenia sporządzamy niezbędną dokumentację.

Otrzymują Państwo od nas protokół przekazania materiałów do niszczenia, certyfikat gwarantujący, że wszystkie materiały zostały trwale zniszczone i w żaden sposób procesu nie można odwrócić i - co bardzo ważne - płytę DVD z nagraniem procesu niszczenia.

Wszystkie oferowane przez nas usługi to nie dodatkowe opcje lecz STANDARD zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa.
Ścinki
Ścinki
Bele
Bele